MÖBLER / Bord / Skrivbord 7047304

nr 704 7304

Skrivbord

England, längd: 155, djup: 90, höjd: 78

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

måndag 20 juni 2011
kl 18:11:48